Produktų gamyba

Esame veido, plaukų, kūno odos priežiūros produktų kūrėjai ir gamintojai. Mūsų kūrybos ir gamybos procesas yra saugus ir greitas. Tikslas -  padėti Jūsų verslui pristatyti kosmetiką klientams, padarant procesą kuo paprastesniu ir lengvesniu.

Daugiau nei 11 metų produktų kūrimo ir gamybos patirtis parodė mums mūsų stipriąsias puses – kokybiškai ir greitai kurti ir gaminti produktus nuo formulės kūrimo iki produkto pagaminimo.

Kokius produktus kuriame:

Specializuojamės derindami gamtos, mokslo ir technologijų naujoves. Kuriame: Plaukų, veido, odos, kūno, burnos priežiūros priemones. Taip pat namų kvapus, indų ploviklius bei  kvepalus.

Įrenginiai:

Naudojame platų įrenginių spektrą gaminant produktus. Tai mums suteikia galimybę produktus gaminti į buteliukus, tūtas ar mėginius.

Šilkografija:

Mūsų komanda turi daugiau nei 11 metų patirtį šilkografijos spaudoje ant įvairių tipų plastikinių bei stiklinių buteliukų.

Privalumai: jokių etikečių, kokybiška spauda, spauda ant viso buteliuko paviršiaus.

Galimybės:

  1. Greitas startas:

Suteikiame galimybę užsisakyti VIVI produktus, neribojant kiekio, be formulės mokesčio. Produktus galite užsisakyti dabar ir gauti jau artimiausiomis dienomis.

  1. Jūsų vardo etiketė:

Pasirenkant produktus iš jau sukurtų ir pridedant norimus ingredientus. Minimalus užsakymo kiekis: 1000 vnt. Formulės koregavimo mokestis: 1000 EUR. Gamybos terminas: 6-8 savaitės.

  1. Naujos formulės kūrimas:

Visiškai naujos produktų formulės paslauga, pagal Jūsų reikalavimus bei produkto tipą. Minimalus užsakymo kiekis: 300 vnt. Formulės kūrimo mokestis: 1000 EUR. Gamybos terminas: 3-4 mėnesiai.

Nuolat pildoma. 

Plačiau el.paštu: laimutis@vivi.lt.