Apie mus

Pristatome VIVI - natūralią, biologiškai aktyvią ir efektyvią kosmetiką

Be ekstravagantiškų reklaminių pažadų, be kenksmingų cheminių priedų. Platus asortimentas odos, plaukų ir kūno priežiūros priemonių už puikią kainą. VIVI reiškia „pilnas gyvybės“- tai mūsų veiklos esmė ir prasmė.

Mes kuriame saugią ir biologiškai aktyvią kosmetiką, pagamintą natūralių ir ekologiškų medžiagų pagrindu.

Produktai

Septynerius metus patys eksperimentavome, kūrėme, konsultavomės su laboratorijų specialistais Prancūzijoje, Italijoje, Šveicarijoje. Šiomis dienomis galime pasiūlyti daugybę skirtingų veido, kūno, plaukų ir namų linijos kompozicijų.

Žinodami, kokie panašūs ir kartu skirtingi vartotojų poreikiai - sukūrėme saugius, biologiškai aktyvius produktus, naturalių ir ekologiškų medžiagų pagrindu.

Natūrali sudėtis

Naudojame natūralius, ekologiškus ir sveikatai naudingus ingredientus. Jokių parabenų, silikonų ir kitų chemizuotų junginių, kurie kenktų sveikatai.

Žinios ir inovacijos 

Mes nuolat tiriame ir tobuliname savo produktų formules, taip pat kuriame naujus produktus. Tikslas - turėti platų ir nuolatos atsinaujinantį asortimentą bei plėsti produktų grupes, atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

Plėtra

Šiuo metu turime jau 5 VIVI parduotuves Lietuvoje. Augančiai paklausai ir susidomėjimui iš užsienio patenkinti sukurta elektroninė parduotuvė www.vivi.lt. VIVI pasiekia klientų namus Lietuvoje ir visame pasaulyje!

Dizainas

Mažiau yra daugiau. 

Mūsų požiūris į parduotuvių interjerą ir dizainą yra racionalus bei minimalus. Vengiame vizualinio triukšmo, atsisakome nereikalingų blizgučių. Siekiame palengvinti kliento apsipirkimą, išgryninti mūsų kuriamo produkto vertę ir taip išsiskirti iš konkurentų. Džiaugiamės sukūrę funkcionalius prekybinius stendus, kurie leidžia greitai ir patogiai įrengti parduotuves.

AČIŪ!

Turite klausimų / pasiūlymų / minčių? Visas bendradarbiavimo galimybes mielai aptarsime susitikimo metu. Kviečiame susisiekti eshop@vivi.lt.