Apie mus

Pristatome VIVI - natūralią, biologiškai aktyvią ir efektyvią kosmetiką

Pristatome VIVI - kosmetiką, kuri yra gyvybės pilna, biologiškai aktyvi ir tikrai efektyvi. Su daugiau nei 11 metų patirtimi, mes įgyvendinome įsipareigojimą suteikti jums aukščiausios kokybės grožio produktus. Mes esame ne tik prekės ženklas, mes esame jūsų pasitikėjimo verta įmonė, kuriai rūpi jūsų natūralus grožis ir sveikata.

Mūsų įmonė įsikūrusi ant patirties ir inovacijų pamato. Mes suprantame, kad tikrai gera kosmetika turi būti ne tik veiksminga, bet ir saugi. Todėl mes pasitelkiame biologiškai aktyvius ingredientus ir natūralias medžiagas, kurios ne tik puoselėja jūsų odą, plaukus ir kūną, bet taip pat prisideda prie bendros jūsų gerovės.

Skaitydami mūsų aprašymus, mes tikimės, kad jūs jaučiate pasitikėjimą mūsų įmone. Mes siekiame ne tik atitikti, bet ir viršyti jūsų lūkesčius, suteikdami jums ne tik produktus, bet ir išskirtinę patirtį, kuri leistų jums mėgautis tikru ir sveiku grožiu. Ačiū, kad pasitikite mumis!

 

Žinios ir inovacijos 

Mūsų įmonė nuolat vertina ir tobulina produktų formules bei kuria naujus produktus, siekdama suteikti klientams kuo įvairesnį ir aukštos kokybės asortimentą. Mūsų tikslas - nuolat būti priešakyje grožio industrijos naujovėms ir atitikti mūsų klientų aukštus standartus. Tai reiškia, kad pasirinkdami mūsų produktus, jūs ne tik gaunate patikimą grožio priemonę, bet ir patiriate mūsų įsipareigojimą suteikti jums geriausią įmanomą grožio patirtį.

Prabangios Asmeninės Etiketės: Sukurkite savo stilių!

Pasinerti į unikalios grožio patirties pasaulį su mūsų prabangiomis privačiomis etiketėmis! Mes suteikiame jums galimybę turėti ne tik aukštos kokybės kosmetikos produktus, bet ir asmenišką, jūsų paties sukurtą etiketę.

Mūsų privačių etiketų kūrimo paslauga leidžia jums išreikšti savo unikalumą ir sukurti asmenišką prisilietimą prie kiekvieno grožio ritualo. Ar tai būtų jūsų prekės ženklas, dovanos ar asmeninė kolekcija – mes esame čia, kad jums tai taptų įmanoma.

Kas mus išskiria? Mes ne tik siūlome aukščiausios kokybės kosmetikos produktus, bet ir suteikiame galimybę jums juos pritaikyti pagal savo unikalias preferencijas. Tai jūsų galimybė įgyvendinti kiekvieną kūrybinį sprendimą ir sukurti asmeninį stilių, kuris atspindi jūsų grožio pasaulį.

Susiekite su mumis ir leiskite mums kartu kurti ne tik puikius grožio produktus, bet ir įspūdingas asmenines etiketes, kurios išryškina jus! Pradėkite savo asmeninį grožio kelionės paslaptingumą su mūsų privačių etiketų kūrimo paslauga.

Turite klausimų / pasiūlymų / minčių? Visas bendradarbiavimo galimybes mielai aptarsime susitikimo metu. Kviečiame susisiekti eshop@vivi.lt.

PROJEKTAI

Projektas „ Naujų „VIVI“ produktų dizainas ir įvedimas į rinką“ UAB „Gangas“ įgyvendina projektą „Naujų „VIVI“ produktų dizainas ir įvedimas į rinką“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0523.

Projekto tikslas - 6 produktų dizainų (produkto pakuotes ir išorines pakuotes) sukūrimas, taip pat inovatyvių rinkodaros priemonių skirtų elektroninei erdvei - el. katalogo, video apžvalgų, reklamų naujienų portalams, blogams ir socialiniams tinklams sukūrimas.

Šios dizaino ir rinkodaros priemonės padės įmonei auginti pardavimų apimtis ir pajamas, didinti eksportą, taip efektyviai išnaudojant įmonės gamybinius pajėgumus ir sugeneruojant finansinę grąžą.

Projekto pradžia – 2021-12-31, projekto trukmė – 12 mėn.

Projektas yra finansuojamas iš Europos regioninio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Priemonė Nr. 13.1.1-LVPA-K-861 Kūrybiniai čekiai COVID-19

Bendra projekto vertė – 60 000 Eur.

Skirtas finansavimas – 45 000 Eur.