Nuolaidos

DOVANOS

Nuo pat susikūrimo pradžios iki dabar, vienas pagrindinių VIVI tikslų - investuoti į DOVANŲ kūrimą, pristatymą į fizines parduotuves ir galiausiai komunikacijos apie jas skleidimą, kiekvienam Klientui asmeniškai. Iki šiol rezervacijos sistema buvo prieinama tik fizinių parduotuvių Klientams. Tad su džiaugsmu skelbiame, DOVANŲ REZERVAVIMO sistemos atidarymą ir internetiniame puslapyje!

Kaip rezervuoti dovaną?

  1. Papildykite savo pirkinių krepšelį "NAUJIENA - DOVANOS REZERVACIJA".
  2. Pereikite prie užsakymo patvirtinimo bei apmokėjimo, pasirinkite pristatymo būdą.
  3. Apmokėkite užsakymą.

SVARBU: Dovana rezervuojama tik apmokėjus užsakymą.

REZERVACIJOS TAISYKLĖS:

  1. Liepos mėnesį rezervuota DOVANA automatiškai bus pridedama, prie RUGPJŪČIO mėnesio užsakymo;
  2. Rezervacija galios TIK rugpjūčio mėnesį, tad norint, kad rezervuotą dovaną Jums pristatytumėme, užsakymą suformuokite š.m. rugpjūčio mėnesį. Nesuformavus užsakymo 2021.08.01/2021.08.30 dovanos rezervacija nebegalioja ir rezervacija panaikinama.
  3. Rezervuotą dovaną, www.vivi.lt gauti rugpjūčio mėnesį, bus galimybė, tik suformuojant užsakymą www.vivi.lt.
  4. Vienas Klientas gali rezervuoti 1 vnt. dovanos per vieną einamąjį mėnesį. Per klaidą Klientui rezervavus daugiau nei 1 vienetą dovanos, rezervacijos mokestis automatiškai grąžinamas į Kliento sąskaitą. Kitais atvejais rezervacijos mokestis negrąžinamas.

LIEPOS MĖNESIO TOP PASIŪLYMAI

  1. . NEMOKAMAS pristatymas ir GRĄŽINIMAS; SVARBU: www.vivi.lt pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Galimybė galioja tuomet, kai netaikomos kitos visam VIVI asortimentui skirtos nuolaidos.
  2. Produktas, pagamintas specialiai www.vivi.lt Klientams - 69€ vertės, Serumas liftingas vokams: https://vivi.lt/products/serumas-liftingas-vokams DOVANŲ, perkantiems nuo 36€. Pasiūlymas galioja tuomet, kai netaikomos kitos visam VIVI asortimentui skirtos nuolaidos. 

Nurodyti pasiūlymai galioja tik perkant www.vivi.lt.

*nuolaida netaikoma VR linijos ir O'Beauty gaminiams. 

vivi produktų buteliukai