9 priežastys, kodėl turėtumėte pakeisti dezodorantą į natūralų tuoj pat: sveikata, aplinkosauga ir efektyvumas

Dezodorantai vs. antiperspirantai

Dezodorantai ir antiperspirantai - priemonės iš kurių tikimasi to paties efekto, tačiau jie veikia skirtingu principu. Pagrindinė užduotis: atskirti dezodorantus nuo antiperspirantų. Dezodorantai neutralizuoja ir/ar maskuoja kvapą, tuo tarpu  antiperspirantai mažina prakaitavimą, dažnai naudodami aliuminio junginius, kurie laikinai uždaro prakaito liaukas. Dėl šios priežasties antiperspirantai gali būti veiksmingesni tiems, kurie nori sumažinti prakaitavimą. Tačiau ar saugesni? Apačioje pateikiame 9 priežastis dėl kurių turėtumėte tuojau pat pakeisti savo dezodorantą į natūralios sudėties. 

1. Privalumas sveikatai: natūralūs dezodorantai savo sudėtyje neturi aliuminio, parabenų, ftalatų ir kitų sintetinių priedų, kurie gali būti kenksmingi sveikatai.

2. Ekologiškumas ir tvarumas: natūralūs dezodorantai dažniausiai gaminami iš tvariai išgaunamų, ekologiškų ingredientų. Daugelis natūralių dezodorantų gamintojų naudoja aplinkai draugiškas pakuotes, kurios mažina atliekų kiekį.

3. Veiksmingumas: tai, kad natūralūs dezodorantai yra neveiksmingi arba ne tokie veiksmingi kaip antiperspirantai - MITAS. Tai patvirtina daugybė laimingų VIVI Klientų. 

Štai keletas atsiliepimų apie VIVI dezodorantus: 

1. Labai džiaugiuosi atradusi VIVI Aloe Vera dezodorantą! Jis ne tik puikiai kovoja su prakaito kvapu, bet ir nepalieka dėmių ant drabužių. Mano oda dažnai būna jautri, bet su šiuo dezodorantu neturiu jokių problemų - jis labai švelnus ir nedirgina odos. Be to, natūrali sudėtis suteikia ramybės, kad naudoju sveiką produktą. Rekomenduoju visiems! - Aušra

2. VIVI Aloe Vera dezodorantas mane maloniai nustebino. Jo gaivus kvapas išlieka visą dieną, net ir po sporto. Labai patinka, kad jis yra natūralus ir nekenkia odai. Naudojau įvairius dezodorantus, bet šis tikrai yra vienas geriausių. Man ypač patinka, kad jis nedirgina odos ir yra ekologiškas pasirinkimas. Būtinai pirksiu vėl! - Mantas

3. Esu didelė natūralių produktų gerbėja, todėl nusprendžiau išbandyti VIVI dezodorantus. Labai patenkinta rezultatais - jis efektyviai saugo nuo nemalonaus kvapo, o oda po naudojimo lieka minkšta ir švelni. Dezodorantas puikiai tinka kasdieniam naudojimui, ir jo nedidelis dydis yra labai patogus kelionėms. Tikrai rekomenduoju visiems, ieškantiems natūralaus ir veiksmingo sprendimo! - Rūta

4. Natūrali sudėtis: VIVI dezodorantų gamyboje naudojame medžiagas efektyviai naikinančias prakaito kvapą. Sodium Caproyl/Lauroyl, Lactylate  ir Triethyl Citrate - pasižymi antimikrobiniu poveikiu. Sacharomyces Ferment - saugi ir efektyvi kvapo neutralizavimo medžiaga, pagaminta fermentacijos technologijų pagalba. Polyglyceryl caprate - turi švelnų antimikrobinį ir dezodoruojantį efektą. Tai saugios, sertifikuotos ekologiniais sertifikatais medžiagos. Malonų kvapą suteikia natūralių eterinių aliejų kompozicijos. 

5. Detoksikacija: Įsivaizduokite, kad norint nustoti naudoti antiperspirantus ir pradėti naudoti natūralius dezodorantus gali tekti susidurti su detoksikacija. Šį faktą įdedame, tam, kad suprastumėte, kad šis akcentas jau ženklas keisti naudojamą antiperspirantą į natūralų dezodorantą. Pereinamuoju laikotarpiu, kai pasirenkama naudoti natūralius dezodorantus gali padėti dažnesnis prausimasis, tam tikrų rūšių drabužių dėvėjimas ir kt.

6. Pasirinkimo įvairumas: šiuo metu rinkoje gausu natūralių dezodorantų įvairiais pavidalais: nuo kvapnių iki bekvapių, nuo kremų iki lazdelinių formų. Tad kiekvienas Klientas ras tai ko Jam reikia. Šiuo metu VIVI Jums siūlo dvi natūralių dezodorantų opcijas: https://vivi.lt/collections/dezodorantai. Ir visai netrukus į asortimentą grąžinsime kreminį dezodorantą su arbatmedžio aliejumi!

7. Naudojimo paprastumas: natūralius dezodorantus naudoti beveik taip pat paprasta kaip ir kitus rinkoje esančius produktus. Tačiau svarbus akcentas yra, kad efektyviausiai dezodorantas veiks tuo atveju, jei jis bus naudojamas ant švariai nuplautų kūno vietų. Dažniausiai natūralių dezodorantų galiojimas svyruoja nuo 3 mėnesių iki 1 metų su puse. VIVI dezodantams suteikia 1 metų ir 6 mėn. galiojimo laiką. 

8. Auganti tendencija: vis daugiau žmonių renkasi natūralius dezodorantus dėl jų privalumų sveikatai ir aplinkai, taip pat dėl augančio sąmoningumo apie asmeninę higieną.

9. Ilgalaikė finansinė nauda: nors natūralūs dezodorantai gali būti šiek tiek brangesni nei sintetiniai, ilgainiui jie gali sutaupyti pinigų. Mažesnė alerginių reakcijų ir odos sudirginimo rizika reiškia mažesnes išlaidas gydymui ir odos priežiūros produktams. Be to, natūralūs dezodorantai dažnai yra ekonomiškesni naudojant – nedidelis kiekis produkto užtikrina ilgalaikį efektą.

Dezodorantai yra esminė kasdieninės higienos priemonė, padedanti išlaikyti gaivumo jausmą ir užtikrinti pasitikėjimą savimi. Sužinoję apie jų sudėtį ir veikimo principus, galite pasirinkti tinkamiausią produktą, atitinkantį jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

Jei jau išbandėte VIVI dezodorantus, pasidalinkite savo patirtimi komentaruose! Norėtume išgirsti Jūsų nuomonę. Užsiregistruokite ir gaukite išskirtinius pasiūlymus visiems VIVI produktams. Registruokitės čia.

 

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti