Menu

Universalus koncentruotas skalbiklis su probiotikais 500g

Universalus koncentruotas skalbiklis su probiotikais 500g
14,70 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 1

Skalbiklis pagamintas iš plaunamųjų medžiagų, išgautų iš kokosų aliejaus.

SVORIS: 500 g

Kodas: 08641117

Produkte esančios medžiagos efektyviai skalbia visų rūšių audinius žemoje temperatūroje, skalbiant rankomis arba skalbimo mašina. Tinka kūdikių, vaikų, o taip pat žmonių su jautria oda drabužių skalbimui. Tinka naudoti namuose su biologiniais valymo įrengimais.

Naudojimas: Vienam skalbimui naudoti nuo 30 ml iki 50 ml skalbiklio priklausomai nuo skalbinių užterštumo.

Sudėtis: >5 %, bet 5 %, but <10 % anionic surfactants*, <5 % soaps, <10 % sodium citrate, <10 % glycerol, <1 % amphoteric surfactants*, aaloe vera extract, citric acid, fragrance** (geraniol, citronellol, isoeugenol, benzyl benzoate, benzyl salicylate), preservatives, probiotic bacteria. *Surfactants extracted from coconut oil, **From essential oils / *PAM gautas iš kokosų aliejaus, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS Į AKIS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį, talpyklą išmesti laikantis teisės aktais nustatytais reikalavimais.

Rekomenduoju Atsiliepė Irma
Likau patenkinta VIVI skalbikliais, kadangi drabužiai puikiai skalbiasi tiek rankomis, tiek skalbimo mašinoje, nėra jokių erzinančių netikrų kvapų, skalbia ir vaikučių rūbus, ypatingai tiko, kad nealergizuoja.
(Parašyta 2018-10-25)
Verta išbandyti. Atsiliepė Ana
Skalbimo skystis dėl savo koncentracijos yra labai ekonomiškas, puikiai šalinantis nešvarumus bei dėmes. (Parašyta 2018-04-25)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti

Panašūs produktai