Menu

Universalus koncentruotas skalbiklis su probiotikais 500g

Universalus koncentruotas skalbiklis su probiotikais 500g
14,70 €
5,88 €
Ši kaina galioja kai bendras pirkinių krepšelis pasiekia 25€.

Sandėlyje

Skalbiklis pagamintas iš plaunamųjų medžiagų, išgautų iš kokosų aliejaus.

SVORIS: 500 g

Kodas: 08641117

Produkte esančios medžiagos efektyviai skalbia visų rūšių audinius žemoje temperatūroje, skalbiant rankomis arba skalbimo mašina. Tinka kūdikių, vaikų, o taip pat žmonių su jautria oda drabužių skalbimui. Tinka naudoti namuose su biologiniais valymo įrengimais.

Naudojimas: Vienam skalbimui naudoti nuo 30 ml iki 50 ml skalbiklio priklausomai nuo skalbinių užterštumo.

Sudėtis: >5 %, bet 5 %, but <10 % anionic surfactants*, <5 % soaps, <10 % sodium citrate, <10 % glycerol, <1 % amphoteric surfactants*, aaloe vera extract, citric acid, fragrance** (geraniol, citronellol, isoeugenol, benzyl benzoate, benzyl salicylate), preservatives, probiotic bacteria. *Surfactants extracted from coconut oil, **From essential oils / *PAM gautas iš kokosų aliejaus, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS Į AKIS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį, talpyklą išmesti laikantis teisės aktais nustatytais reikalavimais.

Verta išbandyti. Atsiliepė Ana
Skalbimo skystis dėl savo koncentracijos yra labai ekonomiškas, puikiai šalinantis nešvarumus bei dėmes. (Parašyta 2018-04-25)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti

Panašūs produktai

 • Šunų ir kačių kondicionierius 250g

  Šunų ir kačių kondicionierius 250g

  12,70 €
  5,08 €
  Ši kaina galioja kai bendras pirkinių krepšelis pasiekia 25€.
 • Šunų ir kačių šampūnas 250g

  Šunų ir kačių šampūnas 250g

  12,70 €
  5,08 €
  Ši kaina galioja kai bendras pirkinių krepšelis pasiekia 25€.