Menu

Tikrųjų citrinžolių eterinis aliejus 10g

Tikrųjų citrinžolių eterinis aliejus 10g
5,70 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 1
Tikrųjų citrinžolių eterinis aliejus ekstrahuojamas iš žalios ir dalinai išdžiovintos citrinžolių žolės, naudojant distiliacijos metodą.

SVORIS: 10 g

Kodas: 01201118

Šis eterinis aliejus gali būti sėkmingai naudojamas anticeliulitiniams masažams, atgaivinti pavargusį kūną ir protą. Be to, citrinžolių aliejai taip pat naudojami ajurvedos medicinoje, karščiui mažinti ir infekcinių ligų gydymui. Tikrosios citrinžolės eterinis aliejus turi keletą unikalių terapinių savybių, pavyzdžiui, jis gali veikti kaip analgetikas, antidepresantas, antiseptikas, nervų sistemą raminantis ir tonizuojantis. Aromatas – malonus, citrininis.

Naudojimas: Netepkite grynųjų aliejų tiesiai ant odos. Jie gali suerzinti ar nudeginti odą, padidinti jos jautrumą saulės spinduliams. Meditacijoms bei patalpų orui gaivinti kelis lašus eterinio aliejaus geriausia įlašinti į vandenį aromatinėje lempoje. Grožio procedūroms kelis lašus eterinio aliejaus galima įmaišyti į kremą, losjoną, augalinį aliejų. Namams valyti bei dezinfekuoti kelis eterinio aliejaus lašus įlašinkite į siurblį arba vandenį, kuriuo plaunate grindis.

Sudėtis: Cymbopogon Citratus Oil

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti

Panašūs produktai