Menu

Profesionalus aliejų difuzorius + Dovana 3 eteriniai aliejai

Profesionalus aliejų difuzorius + Dovana 3 eteriniai aliejai
150,00 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 1
Stilingo dizaino, profesionali puošmena bet kuriai patalpai; natūrali aromaterapija teikia emocinę ir fiziologinę naudą. Įsigykite difuzorių ir pirmuosius tris eterinius aliejus Jums PADOVANOSIME!

SVORIS: 500 g

Kodas: 4112015550

Namuose, biure ar bet kokioje kitoje patalpoje iki 100 kv. m profesionalus eterinių aliejų difuzorius suteiks galimybę džiaugtis natūralios aromaterapijos teikiama nauda. Be to, jis garina šaltuoju būdu, tai reiškia, jog natūralios medžiagos nėra kaitinamos, tad išlaiko visas vertingas savo savybes. Ar galite įsivaizduoti, kokiomis spalvomis šis difuzorius ir jo skleidžiami aromatai nuspalvina bet kokią šeimos šventę, draugų vakarėlį ar verslo susitikimą? Nepriekaištingas prietaisas reikalauja ir savęs vertų kvapų kompozicijų, kurios gali tapti ta mažyte smulkmena, sodriu kvapu pakylėjančia patalpoje esančių žmonių emocinę būseną, raminančia verdančias neigiamas emocijas ar padedančia susitelkti rezultato siekimo procesui. Difuzorius ir natūralūs eteriniai aliejai taip pat valo ir švarina odą, tad puikiai tinka naudoti imuniteto stiprinimui šaltojo sezono metu. Susipažinkite su natūraliais eterinių aliejų mišiniais, talpinančiais skirtingas ir ryškias aromatų kompozicijas! Jų įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti savąjį aromatą, kaip ir pageidaujamą poveikį. P.S. Eterinių aliejų teikiamą poveikį jau įrodė ir mokslas! Natūrali aromaterapija – tai pats greičiausias būdas sau padėti, mat uodžiant žaibišku greičiu eterinių aliejų sudėtiniai elementai patenka į mūsų ląsteles, jas regeneruoja ir taip pat greitai iš jų pasišalina. Uoslė – greičiausiai žmogaus smegenų suprantama juslė, tad verta tai prisiminti ieškant papildomo motyvacijos, energijos ar optimizmo šaltinio. Šie subtilūs eterinių aliejų deriniai yra skirti teigiamų pojūčių žadinimui ir neigiamų potyrių slopinimui. Kvapai stimuliuoja gerą nuotaiką, veikia produktyvumą, vidinį užsidegimą, dėmesio koncentraciją – tai, ko reikia sėkmingai žmogus dienai. Kartu su difuzoriumi džiaukitės trimis natūralių eterinių aliejų mišiniais. Kompozicija nr.1 Greipfrutų ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų derinys – tonizuojamasis gerų emocijų užtaisas, skirtas optimizmui didinti ir dėmesio koncentracijai gerinti. Kompozicija nr. 2 Apelsinų, kvapiųjų kanangų ir mandarinų eterinių aliejų kompozicija skirta atgaivai ir harmonijai patirti. Ryškios kvapo natos, tikima, žadina teigiamus potyrius, yra žinomos kaip padedančios įveikti neigiamas emocijas bei nuo seno vertinamos dėl raminančių savybių. Kompozicija nr. 3 Citrinų ir levandų eteriniai aliejai bei juodųjų serbentų aromatas yra gerai žinomi dėl plataus poveikio spektro aromaterapijoje. Jie naudojami sužadinti teigiamus potyrius, lengviau susidoroti su stresu bei atsigauti po ligų, taip pat įveikti nuovargį ir padidinti pasitikėjimą savimi.

Naudojimas: valyti, gaivinti ir natūraliai aromatizuoti iki 100 kv. m patalpų orą. Džiaugtis profesionaliu, moderniu, stilingu garinimo prietaisu ir kokybiškais, natūraliais, nuostabaus kvapo eterinių aliejų mišiniais tiek namų, tiek darbo, poilsio, verslo, sporto ar bet kurioje kitoje erdvėje!

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti