Menu

Adiuto masažinis balzamas 70g

Adiuto masažinis balzamas 70g
24,00 €

Sandėlyje

Nuostabaus poveikio kremas jaučiant skausmą; natūralios eterinių aliejų teikiamos aromaterapijos; purios, greitai susigeriančios tekstūros.

SVORIS: 70 g

Kodas: 07721111

Balzamas skirtas rankų, kojų ir nugaros nuovargio, įtampos ir skausmo mažinimui. Tinka sportuojantiems, daug fiziškai dirbantiems žmonėms. Veikliosios medžiagos - mairūnų, juodųjų pipirų ir levandų eteriniai aliejai bei indiški atarai.

Naudojimas: Naudokite esant sumušimo, patempimo, nuovargio ar panašaus pobūdžio skausmui. Švelniai masažuodami įtrinkite į odą. Po to kruopščiai nusiplaukite rankas. Saugokite, kad nepatektų į akis.

Sudėtis: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Vegetable Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Ricinus Communis Seed Oil, Cetyl Alcohol*, Polyglyceryl-3 Stearate/Citrate*, Origanum Majorana Leaf Oil, Piper Nigrum Fruit Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Aroma (Natural), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Linalool**, Limonene**. *Certified organic, **From essential oils/ *Sertifikuoti ekologiški ingredientai, **Eterinių aliejų sudedamosios dalys.

Aukso vertas Atsiliepė Lina
Turiu dvi stuburo išvaržas todėl dėl uždegimo kasdien kenčiu kojos skausmus. Lankiau masažus, šildymus, niekas nepadėjo. Vaikščioti sunku. Iškart pasitepusi jaučiau jog skausmas atlėgo. Pamaniau: 'ryte atsikelsiu, ir vėl skaudės.' Ir nieko panašaus. Po trijų dienų tepimo praktiškai išvis nejaučiu kojos skausmo. Tepu ir stuburą ir skaudančią koją kasdien profilaktiškai. Auksinis balzamas! (Parašyta 2019-05-09)
Padėjo atsikratyti skausmų Atsiliepė Stanislava
Prieš kelias dienas pirkau Adiuto masažinį balzamą. Skundžiausi rankų riešų maudimu. Jau pirmą vakarą pasitepusi šį produktą ant riešų, skausmas sumažėjo. Rekomendavau savo vyrui pasitepti skaudantį klubą, vyrui taip pat Adiuto masažinis balzamas apmalšino skausmus. Abu jautėme šio produkto veikimą ir likome labai patenkinti atradę šią priemonę. Šiandien su vyru lankėmės parduotuvėje ir nusipirkome dar vieną Adiuto masažinį balzamą, tik šį kartą vyras pirko savo sesei. (Parašyta 2019-02-22)
Pirmoji pagalba nusideginus Atsiliepė Milda
NR1 Adiuto balzamas! Pirmoji pagalba nusideginus, neatsižvelgiant į nudegimo rūšį (orkaitė, karštas vanduo ar garai) jau po kelių minučių skausmo kaip nebūta! Būtina priemonė vaistinėlėje nuo įvairiausių skausmų! (Parašyta 2018-10-25)
Labai padėjo Atsiliepė Nijolė
Patiko Adiuto masažinis balzamas. Tikrai padeda nuo sanarių ir raumenų skausmo. Rekomenduoju. (Parašyta 2018-09-28)
Nusideginus neliko nei žymės Atsiliepė Laimutis
Šis produktas būtinas kiekvieno žmogaus vaistinėlėje namuose! Viena iš įdomesnių istorijų: 3m. Mergaitė prisilietė prie 200 laipsnių įkaitusio židinio savo delniuku - mums labai pasisekė, nes vienintelis buvęs šalia produktas, kuris galėjo padėti buvo Adiuto masažinis balzamas. Mergaitei išspaudėme į delniuką daug šio kremo. Po 3-5 min. mergaitė nustojo verkti - skausmas dingo. O kitą dieną neliko nei žymės, kad buvo nudeginimas. Taip supratome, kad šis kremas tinka pirmai pagalbai nuo stiprių nudegimų. Rekomenduoju visiems - ir primenu, kad atsitikus nelaimei ne laikas ieškoti - reikia jau jį turėti! (Parašyta 2018-09-28)
Išgydė kojų skausmus. Atsiliepė Lina
Turėjau tinstančių kojų problemą, nuo ilgo stovimo darbo. Negalėdavau ilgai užmigti, jausdavau spaudimą kojose. Išbandžiau įvairius tepaliukus, kurie trumpam apmalšindavo skausmą. Įsigijau Adiuto masažinį balzamą. Kitą dieną paskambino Konsultantė, kuri teiravosi ar priemonė veikia ir ar skausmas praėjo. Jai paklausus atsakiau: "tik dabar prisiminiau, kad man skaudėjo kojas." Naudoju jau antrą pakuotę.
Mano vyras, itin skeptiškas žmogus, kalbant apie natūralią kosmetiką kaip vaistą nuo skausmų, bet jis turėjo tokią pat problemą, ir jam taip pat padėjo. (Parašyta 2018-09-13)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti