Naujienos

GAVOTE DOVANŲ REZERVAVIMO PASIŪLYMĄ?

Užsukite į bet kurią Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės ar Alytaus VIVI parduotuvę ir konsultantei pateikę gautą kuponą ar parodę SMS rezervuokite savo VIVI kosmetikos dovaną kitam mėnesiui, vos už 0.99!

Dovanos nuolat kuriamos ir naujinamos, kad gautumėte vis kitą, vis įdomesnį ar vis populiaresnį VIVI gaminį. Kokia bus Jūsų dovana, teiraukitės konsultantės.
Gautasis SMS Jums suteiks ne tik dovaną, bet ir papildomus specialiuosius pasiūlymus - nepamirškite jų pasiteirauti!

Svarbu! SMS pasiūlymų taisyklės:

*Atsiimant dovaną būtina su savimi turėti ir parodyti gautąjį SMS, (jeigu mėnesio naujienos pasiūlymas Jus pasiekė el.paštu iškeiskite jį atvykę į artimiausią VIVI parduotuvę: gautąjį laišką galite atsispausdinti, o jei tokios galimybės neturite atsineškite jį įsikėlę į mobilųjį telefoną), savo asmens dokumentą ir pateikti savo kontaktinę informaciją - telefono numerį (dovanos apskaitai ir registracijai). Su savimi turėkite savo asmens dokumentą. Atsiimant dovaną BŪTINA pateikti savo kontatinę informaciją, tam, kad Jus ir ateityje pasiektų mūsų dovanos.
*Vienas žmogus gali pasinaudoti vienu dovanos pasiūlymu per mėnesį.
*Pasiūlymas bei dovanos rezervacija galioja einamąjį mėnesį. Jei dovana rezervuota, pavyzdžiui, lapkričio mėnesį gruodžiui, ir per visą gruodį dovanos neatsiimate - rezevacija atšaukiama ir į kitą mėnesį neperkeliama. Rezervacijos mokestis, neatisėmus rezervuotos dovanos, einamąjį mėnesį, negrąžinamas. 
*Pasiūlymas galioja tik pilnamečiams asmenims, nebent nurodyta kitaip.
*Skelbiamos nuolaidos nėra sumuojamos ir kartu netaikomos.

P.S. Vieni pasiūlymai yra mūsų dovana jau esamiems, kiti dar būsimiems VIVI draugams, dar nesantiems VIVI lojalumo klubo nariais. O su draugais mes dalinamės karščiausiomis naujienomis, pasiūlymais bei akcijomis! Todėl dovanos atsiėmimo metu padėsime Jums užpildyti spec. anketą su kontaktine informacija. Nepamirškite su savimi turėti ir savo asmens dokumento – be jo dovanų negalėsime padovanoti.

Dėmesio: dovanų kiekis nuolat pildomas, tačiau vis dėlto ribotas. Gavę pasiūlymą ilgai nedelskite, kad suspėtumėte atsiimti savo dovaną.

Laukiame svečiuose – juk VIVI klientams sekasi!