Apie mus

Apie mus

Pristatome VIVI - natūralią, biologiškai aktyvią ir efektyvią kosmetiką.

Be ekstarvagantiškų reklaminių pažadų, be kenksmingų cheminių priedų. Daugiau nei 100 odos, plaukų ir kūno priežiūros priemonių už puikią kainą.VIVI reiškia „pilnas gyvybės“. Tai mūsų veiklos esmė ir prasmė.

Mes kuriame naturalią, saugią ir biologiškai aktyvią kosmetiką, pagamintą natūralių ir ekologiškų medžiagų pagrindu.

Produktai

Septynerius metus patys eksperimentavome, kurėme, konsultavomės su laboratorijų specialistais Prancūzijoje, Italijoje, Šveicarijoje. Šiai dienai galime pasiulyti per 100 skirtingų veido, kūno, plaukų ir namų linijos kompozicijų.

Žinodami, kokie panašūs ir kartu skirtingi vartotojų poreikiai - sukūrėme saugius ir biologiškai aktyvius produktus naturalių ir ekologiškų medžiagų pagrindu.

Gamyba

Mūsų vizija yra tapti didžiausiu ir novatoriškiausiu natūralios ir biologiškai aktyvios kosmetikos gamintoju Baltijos šalyse.

Natūralūs ingredientai

Naudojame natūralius, ekologiškus ir sveikatai naudingus ingredientus. Jokių parabenų, silikonų ir kitų chemizuotų junginių, kurie kenktų sveikatai.

Žaliavų tiekimas

Mūsų paslaptis – tiesiogiai ir betarpiškai importuojamos medžiagos iš viso pasaulio kosmetikos ingredientų gamintojų. Mes patys ieškome ir rūpinamės žaliavų tiekimu, tad klientui netenka mokėti už tarpininkų paslaugas, o mes galime užtikrinti žemą produktų savikainą.

Žinios ir inovacijos 

Mes nuolat kuriame, tiriame ir tobuliname mūsų produktų formules. Taip pat vystome naujus produktus.Tikslas - turėti platų ir nuolatatos atsinaujinantį asortimentą bei plėsti produktų grupes atsižvelgiant i klientų pageidavimus.

Plėtra

Šiuo metu turime jau 14 VIVI parduotuvių Lietuvoje. Šiuo metu augančiai paklausai ir susidomėjimui iš užsienio patenkinti sukurta elektroninė parduotuvė www.vivi.lt. VIVI pasiekia klientų namus Lietuvoje ir visame pasaulyje!

Dizainas

Mažiau yra daugiau. 

Mūsų požiūris į parduotuvių interjerą ir dizainą yra racionalus ir minimalus. Vengiame vizualinio triukšmo, atsisakome nereikalingų blizgučių. Siekiame palengvinti kliento apsipirkimą, išgryninti mūsų kuriamo produkto vertę ir taipišsiskirti iš konkurentų. Džiaugiamės sukūrę funkcionalius prekybinius stendus, kurie leidžia greitai ir patogiai įrengti parduotuves.

Klientai ir rinkodara

Mūsų tikslas, kad VIVI būtų prieinamas plačiai visuomenei, todel orientuojamės į vidutines ir didesnes pajamas uždirbancius žmones (Lietuvos) didmiesčiuose. Tikslinė mūsų auditorija - moteris, besirūpinanti savo sveikata ir grožiu, pirmenybę teikianti ekologiškiems ir natūraliems ingredientams, jautri kainai, tačiau neabejinga lietuviškai produkcijai, nuolat ieškanti naujų ir efektyvių priemonių sau ir savo namams.

VIVI lojalumo programa

Užsukę į bet kurią VIVI parduotuvę, pakuotes rasite paženklintas dviem kainomis. Didesnioji kaina yra įprasta parduotuvės lankytojui. Mažesnioji – tai mūsų dovana lojaliems klientams, patikėjusiems VIVI ir turintiems mūsų klubo nario kortelę. 

AČIŪ!

Turite klausimų / pasiūlymų / minčių? Visas bendradarbiavimo galimybes mielai aptarsime susitikimo metu. Kviečiame susisiekti eshop@vivi.lt.