Menu

Kamelijų serumas 30g

Kamelijų serumas 30g

Kaina: 77,00 €

Special Price 55,44 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 5

Efektyvi veido ir vokų priežiūros priemonė. 

SVORIS: 30 g

Kodas: 08811110

Kamelijų serumas itin efektyvi veido ir vokų priežiūros priemonė, kurios sudėtyje suderinti ir seniai žinomi vaistažolių ekstraktai, išskirtiniai aliejai, ir ypatinga kosmetikos naujovė BTX, suteikianti momentinį liftingo ir raukšlių sumažinimo efektą.

Naudojimas: Naudoti ryte ir vakare ant švarios veido ir vokų odos. Šaltuoju metų laiku einant į lauką ant serumo užtepti maitinantį kremą.

Sudėtis: Aqua, Camellia Japonica Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Perfluorohexane, Perfluoroperhydrophenanthrene, Perfluorodecalin, Perfluorodimethylcyclohexane, Cetyl Alcohol*, Hydrolyzed Panax Ginseng Protein, Retinol, Аscorbic Acid, Phytomenadione, Zea Mays Oil, Glycerin, Cucurbita Pepo Fruit Extract, Prunus Armeniaca Kernel Ectract, Sophora Japonica Extract, Passiflora Incarnata Extract, Achillea Millefolium Extract, Equisetum Arvense Extract, Triticum Aestivum Germ Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Acacia Gum, Xanthan Gum. *Certified organic,

*Sertifikuoti ekologiški ingredientai. 

Puikus poveikis Atsiliepė Vaida
Nusipirkau konsultantės išgirtą kamelijų serumą, ir likau juo sužavėta. Jau po pirmo panaudojimo jaučiau tempimo jausmą odoje, iš išsigandau, bet po kelių dienų naudojimo, pastėbėjau labai malonius pokyčius, Jis taip pat nealergizavo mano jautrios veido odos. (Parašyta 2019-02-25)
Liftingo efektas garantuotas Atsiliepė Rima
Kamelijų serumas nustebino savo rezultatais, apie aprašyme minimą lifttingo efektą Konsultantei pasakojau su jauduliui, galvojau, kad taip būna tik reklamose, bet kamelijų serumas tikrai sukuria liftingo efektą nors "tam vakarui", šį produktą dovanojau Kalėdoms visoms savo draugėms, nes tokiu geru jauninačiu produktu noriu pasidalinti su visais. (Parašyta 2019-02-23)
Dėkoju už atradimą Atsiliepė Raimonda
Įsigijusi Kamelijų serumą, sugrįžau padėkoti į VIVI, nes veido serumas paliko didelį įspūdį. Naudojant šį serumą iš karto pastebėjau jog giliosios raukšlelės pasidarė mažiau matomos, suteikė liftingo efektą. Dabar šaltuoju metų laiku ant serumo naudoju dar maitinamąjį veido kremą ir džiaugiuosi sudrėkinta veido odo. (Parašyta 2019-02-22)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti