Menu

Gelis rankoms ir pėdoms su mentoliu 90g

Gelis rankoms ir pėdoms su mentoliu 90g
16,00 €

Out of stock

NAUJIENA! Gelis skirtas ne tik pėdų, bet ir rankų odai.

SVORIS: 90 g

Kodas: 07681116

Gelis skirtas rankų ir pėdų minkštinimui. Suteikia gaivumą ir malonų kvapą. Mentolis žinomas dėl savo vėsinančių ir antibakterinių savybių. Pieno rūgštis drėkina ir minkština odą. Drėkinamąsias savybes papildo augalinis glicerinas ir natrio laktatas.

Naudojimas: Tepti rankas ir pėdas ryte ir vakare arba esant poreikiui. Saugoti, kad nepatektų į akis.

Sudėtis: Aqua, Glycine Soja Oil, Lactic Acid*, Vegetable Glycerin, Menthol, Sodium Lactate, Bergenia Ligulata Root Extract, Acacia Rigida Extract, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Acacia Gum, Xanthan Gum. *Certified organic, *Sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Esate jėga! Atsiliepė Eva
Apie jūsų prekinį ženklą žinau jau seniai, tačiau iki šiol dažniausiai tik atsiimdavau dovanėles. Iš gautų dovanėlių, drąsiai galiu pakomentuoti, kad labai labai patiko mėtinis gelis rankoms ir pėdoms. Pasakiškas produktas! Oda minkšta, nebesusidaro nuospaudos, o ir kvapas asmeniškai man labai labai malonus. Prieš kurį laiką, labai suprastėjo mano odos būklė - pradėjo raudonuoti, berti, darytis jautri. Apsilankius pas dermatologą ir kosmetologę, po tyrimų paaiškėjo, kad esu alergiška beveik visiems populiariausiems kosmetikos priemonių konservantams. Beveik visos namie turėtos priemonės turėjo atsidurti šiukšlių dėžėje. Ilgai negalvojau ką daryti ir kur eiti apsipirkti - pasirinkau jus, nes kol gaunu dovanas, nebuvo nei vieno produkto, po kurio oda, plaukai ar kūnas patirtų kažkokį diskomfortą ar alerginę reakciją.
BE TO, LABAI LABAI NUDŽIUGINO SPECIALIŲ KAINŲ PASIŪLYMAS! NEREALI GALIMYBĖ ĮSIGYTI DAUGYBĘ PRIEMONIŲ UŽ TIKRAI PRIEINAMĄ KAINĄ!" (Parašyta 2019-05-09)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti