Menu

Eterinių aliejų mišinys SALDUS MIEGAS

Eterinių aliejų mišinys SALDUS MIEGAS
14,00 €

Sandėlyje

Natūralaus, intensyvaus kvapo. Gaivios aromaterapijos. Teigiamo poveikio pilnaverčiam nakties miegui, atpalaiduojančio, raminančio efekto.

SVORIS: 5 g

Kodas: 03911112

Šio mišinio sudėtiniai elementai turi poveikį ilgam, ramiam ir saldžiam miegui. Tikima, jog jie atpalaiduoja, pašalina įtampą ir leidžia patirti pilnavertį naktinį poilsį, kurio žmogui taip reikia, tai natūralių, šviežių ir specialiuoju užsakymu Indijoje pagamintų kokybiškų eterinių aliejų kompozicija. Vaistinio čiobrelio eterinis aliejus šį mišinį papildo raminančiu poveikiu žmogaus savijautai. Tikima, kad jis sklaido melancholiją ir naktinius košmarus, teigiamai stimuliuoja, stiprina nervų sistemą, malšina nemigą, suteikia ramų ir gilų miegą. Bergamočių eterinis aliejus teigiamai veikia kamuojant slegiančioms dvasinėms būsenoms. Jis naudojamas gerinti nuotaikai, atsikratyti baimių, įtampos, depresijos ir norint nusiraminti. Vaistinės melisos eterinis aliejus vertinamas dėl tonizuojančių, raminančių savybių, jis pasižymi nuotaiką gerinančiu poveikiu, padeda įveikti perdėtą jautrumą, melancholiją. Tikrosios mirtos eterinis aliejus gerai žinomas kaip padedantis prisitaikyti prie erzinančio aplinkos poveikio ir atsipalaiduoti. Stambiažiedžio nardo ir kriptokarijos eteriniai aliejai ypač gerai ramina ir padeda susitelkti. Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje migdolų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą. VIVI natūralios kosmetikos eterinių aliejų mišinių linija buvo sukurta bendradarbiaujant su Pilnų namų bendruomene.

Naudojimas: Tepti keliskart per dieną nurodytose tepimo zonose: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti nėščiosioms.

Sudėtis: Glycine Soja Oil, Thymus Vulgaris Oil, Citrus Bergamia Oil, Melissa Officinalis Oil, Myrtus Communis Oil, Nardostachys Grandiflora Oil, Cryptocarya Agathophylla Oil.

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti