Menu

Eterinių aliejų mišinys NUGALĖTOJA 5g

Eterinių aliejų mišinys NUGALĖTOJA 5g

Kaina: 14,00 €

Special Price 10,08 €

Išparduota

Visi kartu kompozicijos aliejai, kaip manoma, pritraukia vyrų palankumą ir kitų moterų pagarbą, pakelia savivertę ir pasitikėjimą savimi, nuginkluoja oponentus.

SVORIS: 5 g

Kodas: 04431110(1)

Šio mišinio sudėtinės dalys, kaip seniai tikima, teikia moteriai drąsą, ryžtingumą, psichologinį dominavimą bei užtikrina energijos antplūdį sportuojančioms, aktyvioms moterims. 

Žinoma, jog kvapiosios kanangos eterinis aliejus turi raminamą poveikį, gelbsti esant nerviniams tikams, galvos skausmui, o taip pat padeda įveikti neigiamas emocijas.

Jazminų aromatas laikomas geros nuotaikos, lengvumo ir sėkmės aromatu, atnaujinta prislopusį moteriškumą. Manoma, jog šis aliejus skatina pasitikėjimą savo jėgomis ir optimizmą, žadina kūrybines jėgas, išlaisvina intuiciją, o taip pat ir palengvina PMS eigą.

Nuo seno žinomos įvairios nerolio savybės: jis turi antidepresinį, raminantį, atpalaiduojantį poveikį, gali padėti šalinant skausmus. Tikima, kad gvazdikėlių eterinis aliejus slopina nervingumą, grąžina jėgas, padeda kovoti su apatija bei depresija.

Rožių aromatas išskirtinai vertingas moterims: žinoma, jog jis nuostabus antidepresantas sielvartaujančioms moterims. Šis aliejus ypač veikia gimdą, todėl yra nepakeičiamas ginekologinių problemų kamuojančioms moterims.

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti

Panašūs produktai