Menu

Eterinių aliejų mišinys KŪNUI IR SIELAI 5g

Eterinių aliejų mišinys KŪNUI IR SIELAI 5g

Kaina: 14,00 €

Special Price 10,08 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 4
Šis mišinys - tai natūralių, šviežių ir specialiuoju užsakymu Indijoje pagamintų kokybiškų eterinių aliejų kompozicija, kurios sudėtiniai eteriniai aliejai yra laikomi pirmąja pagalbos priemone ištikus šokui, patyrus artimųjų netektį, neviltį, išdavystę. Manoma, jog šie aliejai gali malšinti ne tik sielos, bet ir kūno skausmus, padėti esant neuralgijai.

SVORIS: 5 g

Kodas: 04551111(1)

Natūralus žemuogių aromatas laikomas tonizuojančia, gaivinančia, žvalinančia medžiaga, kuri suteikia mišiniui saldumo, veikia kaip afrodiziakas.

Nuo seno benzoino eterinis aliejus (dar vadinamas absoliutu) naudojamas raminti nervų sistemai: mažinti dirglumą, depresiją, PMS simptomus. Šis kvapas, tikima, tonizuoja, suteikia šiltumo, švelnumo pojūtį, gali padėti atpalaiduoti raumenų skausmus.

Pelargonijų eterinis aliejus yra vertinamas dėl savo emocijas balansuojančio poveikio: nuo seno tikima, jog jis ramina, mažina verksmingumą, slopina nuotaikų kaitą, šalina savęs naikinimo energiją, mažina nepilnavertiškumo kompleksą ir padeda išsivaduoti nuo kito nuomonės reikšminimo.

Dar senovės Egipte muskatinių šalavijų aromatas buvo vertinamas dėl savo poveikio esant nervinei įtampai, galvos skausmams, fiziniam bei nerviniam išsekimui kaip natūralus antiseptikas, antidepresantas ir afrodiziakas.

Žinoma, jog kvapiosios kanangos, levandų, bergamočių, vaistinės melisos eteriniai aliejai turi raminantį poveikį, gelbsti esant nerviniams tikams, galvos skausmui, o taip pat padeda įveikti neigiamas emocijas, verksmingumą, įtampą, perdėtą jautrumą.

Nuo seno žinomos įvairios nerolio savybės: jis turi antidepresinį, raminantį, atpalaiduojantį poveikį, veikia kaip afrodiziakas, gali padėti šalinant skausmus.

Pačiulių ir rozmarino eteriniai aliejai aromaterapijoje naudojami suteikti jėgų, pasitikėjimo savimi bei ryžto, atsigaivinti bei išlaisvinti kūną, protą ir jausmus, padėti esant pervargimui, apatijai.

Pipirmėčių eterinis aliejus laikomas puikia priemone šalinti protinės įtampos ir depresijos požymius, malšinti pykčio protrūkius, atpalaiduoti raumenis. Šis kvapas, kaip teigiama, stimuliuoja proto aštrumą, didina koncentraciją, žvalina. Aliejus turi vėsinantį poveikį, gali padėti esant įvairiems skausmams, migrenai virškinimo sutrikimams.

Šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Žinoma, jog šis aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai.

VIVI natūralios kosmetikos eterinių aliejų mišinių linija buvo sukurta bendradarbiaujant su Pilnų namų bendruomene.

Naudojimas: Aliejus tepame keliskart dienoje, prie nosies, už ausų, smilkinius, krutinę, delnus ir riešus. 

Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarytoje, originalioje pakuotėje, tamsioje, vėsioje, vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti nuo drėgmės ir ektremalių temperatūrų (ypač stipraus karščio).

Atsargiai naudoti nėščiosioms. 

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti