Menu

Eterinių aliejų mišinys GERA NUOTAIKA

Eterinių aliejų mišinys GERA NUOTAIKA
14,00 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 4
Natūralaus, intensyvaus kvapo. Gaivios aromaterapijos. Žvalinančio, tonizuojančio, nuotaiką gerinančio poveikio.

SVORIS: 5 g

Kodas: 03861110

Tai natūralių, šviežių ir specialiuoju užsakymu Indijoje pagamintų kokybiškų eterinių aliejų kompozicija, kurios kiekvienas elementas yra žinomas kaip turintis nuostabų poveikį nuotaikai, taip pat dėl savijautą ir bendrą emocinę būklę gerinančių savybių. Žinoma, jog kvapiosios kanangos eterinis aliejus ramina, gelbsti esant nerviniams tikams, galvos skausmui, taip pat padeda įveikti neigiamas emocijas. Vaistinės melisos eterinis aliejus itin mėgstamas dėl savo tonizuojamųjų, raminamųjų savybių, jis pasižymi nuotaikos gerinimo poveikiu, padeda įveikti perdėtą jautrumą, melancholiją. Snapučio eterinio aliejaus kvapas - tai vadinama¬sis geros savijautos kvapas. Šis eterinis aliejus didina protinį ir fizinį aktyvumą bei kelia tonusą. Rožių ataras, kaip tikima, reguliuoja emocinę žmogaus būklę, šalina nerimą, gerina atmintį, padeda esant nemigai. Rozmarino eterinis aliejus plačiai naudojamas dėl poveikio centrinei nervų sistemai. Jis gerina žmogaus emocinę būklę, naikina apatiją, depresiją, padeda esant protiniam pervargimui. Apelsinų eterinis aliejus itin populiarus, kadangi turi emocijas subalansuojantį poveikį, ramina, gerina nuotaiką, padeda esant nervingumui ar susijaudinimui. Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą. VIVI natūralios kosmetikos eterinių aliejų mišinių linija buvo sukurta bendradarbiaujant su Pilnų namų bendruomene.

Naudojimas: Tepti keliskart per dieną nurodytose tepimo zonose: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti nėščiosioms.

Sudėtis: Glycine Soja Oil, Aroma (Rose Attar), Cananga Odorata Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Cymbopogon Winterianus Oil, Rosmarinus Officinalis Oil.

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti