Menu

Eterinių aliejų mišinys DARNUS RITMAS 5g

Eterinių aliejų mišinys DARNUS RITMAS 5g

Kaina: 14,00 €

Special Price 10,08 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 4
Teigiamo poveikio žmogaus kūno biologiniams procesams ir emocinei būsenai turintis eterinių aliejų mišinys.

SVORIS: 5 g

Kodas: 04741118

Kompozicijos sudėtiniai elementai nuo seno laikomi mažinančiais kraujospūdį ir efektyviai padedančiais esant padažnėjusiam širdies ritmui. Jie taip pat vertinami gerinant širdies pralaidumą, šalinant stenokardiją bei norint atsikratyti psichoemocinės įtampos. Al Kaaba ataras yra unikalus medžio, gėlių ir saldžių prieskoninių natų derinys, ypač vertingas ir todėl plačiai naudojamas esant stresui, aukštam kraujospūdžiui bei odos pažeidimams. Full Arabian kvapusis aliejus vertinamas tiek dėl patrauklaus aromato, tiek dėl poveikio žmogaus savijautai ir sveikatai. Šis aromatas, tikima, žadina teigiamus išgyvenimus, kūną ir sielą veikia atpalaiduojančiai, raminančiai, išlaisvinančiai. Hina ambri ataras – tai dar vienas stimuliuojantis pozityvių išgyvenimų patyrimą kvapas, plačiai naudojamas įveikiant stresą, susierzinimą ir depresiją. Jis, kaip teigiama, žadina dvasinius potyrius, savyje kaupia didelę gydančią jėgą. Kvapniųjų kanangų, citrininių melisų ir apelsinų kvapai – tai geros savijautos, puikios nuotaikos aromatai. Tikima, jog jie sužadina džiaugsmą, tonizuoja, stimuliuoja smegenų veiklą, taip pat yra naudojami kraujospūdžiui reguliuoti. Pankolių ir levandų aliejai pasižymi raminamuoju poveikiu, tad, kaip manoma, teigiamai veikia ne tik žmogaus išgyvenimus, bet ir širdies darbą, organizmo funkcijas. Tikima, jog šie aliejai padeda įveikti nuovargį, išvengti pykčio protrūkių, patirti ramybės pojūtį. Visi kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus ne tik puikiai susigeria ir, kaip žinoma, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

Naudojimas: Tepti keliskart per dieną nurodytose tepimo zonose: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti nėščiosioms.

Sudėtis: Glycine Soja Oil, Perfume, Canaga Odorata Oil, Melissa Ocinalis Oil, Citrus Aurantum Oil Lavandula Angustifolia Oil.

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti