Menu

Dėmių valiklis 150g

Dėmių valiklis 150g
6,70 €

Sandėlyje

Dėmių valiklis pagamintas iš natūralios kilmės medžiagų.

SVORIS: 150 g

Kodas: 08751111

Produkte esančios medžiagos skirtos įvairių dėmių valymui, nemalonių kvapų šalinimui.

Naudojimas: Užpurkšti valiklį ant dėmės, palaikyti 10 -12 minučių, išvalyti švaria servetėle, po to išskalbti VIVI skalbikliu.

Sudėtis: Mažiau kaip 5 % amfoterinių paviršinio aktyvumo medžiagų, mažiau kaip 5 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentai, probiotinės bakterijos.

Išvalė įsisenėjusią dėmę Atsiliepė Kamilė
Dovanų gavau VIVI dėmių valiklį ir jis išgelbėjo jau seniai lentynoje gulėjusį mėgstamą šviesų drabužį – užteko pora kartų užpurkšti jo ant medžiagos, trumpai palaikyti ir įsisenėjusi ryški makiažo pagrindo dėmė pranyko. Puikus drabužis prikeltas naujam gyvenimui! (Parašyta 2018-12-27)
Pasiteisino Atsiliepė Sandra
Nerealiai veikiantis dėmių valiklis. Pagrybavus, surinkus derlių ir nuvalius visus grybus, pirštai buvo laaabai labai patamsėję. Nepaėmė nei fairy, nei rankų muilai. Užpurškus VIVI dėmių valiklio užteko švelniai nuskalauti rankas ir jos vėl buvo baltos ir gražios! (Parašyta 2018-12-05)
Nustebino! Atsiliepė Eglė
Visiškai nustebino dėmių valiklis, puikiai valo visus paviršius, tarp jų ir stiklą, bei išsipurvinus baltą maikutę braškėmis, kuo puikiausiai ją išvalė! (Parašyta 2018-10-25)
Puikus Atsiliepė Margarita
Dėmių valiklis puikiai išvalė aviečių dėmes. Tik užpurškiau ir sausa šluoste išvaliau. (Parašyta 2018-10-02)
Puikiai išėmė dėmes Atsiliepė Gabija
Dėmių valiklis - jei dėmė neįsisenėjusi tikrai puikiai išima. Man pavyko išgelbėti baltą palaidinę nuo aptaškyto karšto aliejaus dėmių taip pat nuo mango vaisiaus geltonų dėmelių. (Parašyta 2018-09-28)
Išvalė įsisenėjusią dėmę Atsiliepė Kastytis
Labai patiko dėmių valiklis. Išvalė kavos dėmę, nors prieš tai buvau išbandęs daug kitų priemonių, bet niekas nepadėjo. Pirksiu dar ne kartą. (Parašyta 2018-09-20)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti

Panašūs produktai