Menu

Balinamieji dantų milteliai 40g

Balinamieji dantų milteliai 40g
13,00 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 3
Balinantys bei puikiai valantys dantų milteliai.

SVORIS: 40 g

Kodas: 09041114

Milteliai pagaminti iš natūralių ingredientų - puikiai valo bei balina dantis, pašalina nešvarumus. Kalio karbonatas ir baltasis molis yra žinomi bei vertinami dėl jų valomųjų savybių. Milteliuose esantis sorbitolis (natūralus saldiklis) ir betainas drėkina dantenas, taip pat pasižymi antioksidantinėmis savybėmis. Bambuko anglis ir ugnikalnių ceolitas yra žinomi savo balinamosiomis, valomosiomis taip pat apnašų šalinimo savybėmis. Antibakterinis mėtų eterinis aliejus turi gaiviųjų savybių.

Naudojimas: su vandeniu sudrėkinkite dantų šepetėlį, padenkite jį dantų milteliais, ir valykite 23 minutes. Išskalaukite su vandeniu arba burnos skalavimo skysčiu.

Sudėtis: Calcium Carbonate, Kaolin, Sorbitol, Zeolite, Bambusa Charcoal, Betaine*, Mentha Piperita Oil. *Certified organic, *Sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Puikūs Atsiliepė Andželina
Išbandžiusi VIVI dantis balinančus miltelius likau labai sužavėta, tikrai efektyviai išvalo apnašas, o labiausiai, patiko tai, kad burnos gaivus skonis pasilieka visą dieną. (Parašyta 2019-02-22)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti