Menu

Aktyvuotos anglies balinamieji dantų milteliai 75g

Aktyvuotos anglies balinamieji dantų milteliai 75g
32,70 €

Sandėlyje

Paskubėkite, sandėlyje liko 1
Balinantys bei puikiai valantys dantų milteliai.

SVORIS: 75 g

Kodas: 07861116

Milteliai pagaminti iš natūralių ingredientų - puikiai valo bei balina dantis, pašalina nešvarumus. Kalio karbonatas ir baltasis molis yra žinomi bei vertinami dėl jų valomųjų savybių. Milteliuose esantis sorbitolis (natūralus saldiklis) ir betainas drėkina dantenas, taip pat pasižymi antioksidantinėmis savybėmis. Bambuko anglis ir ugnikalnių ceolitas yra žinomi savo balinamosiomis, valomosiomis taip pat apnašų šalinimo savybėmis. Antibakterinis mėtų eterinis aliejus turi gaiviųjų savybių.

Naudojimas: su vandeniu sudrėkinkite dantų šepetėlį, padenkite jį dantų milteliais, ir valykite 23 minutes. Išskalaukite su vandeniu arba burnos skalavimo skysčiu.

Sudėtis: Calcium Carbonate, Kaolin, Sorbitol, Zeolite, Bambusa Charcoal, Betaine*, Mentha Piperita Oil. *Certified organic,

*Sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Tinka ir jautriems dantims Atsiliepė Irma
Turiu jautrius dantis, su baime nusipirkau aktyvosios anglies miltelius manydama, kad mano jautriems dantims bus per daug stiprūs ir dabar labai džiaugiuosi, kadangi jie nejautrina dantų, puikiai šalina apnašas ir stomatologas pagyrė, kad akmenų pamažėję, dėlto pirksiu jau ne vieną pakuotę. (Parašyta 2018-09-20)

Parašykite atsiliepimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prašome, prisijungti arba užsiregistruoti