Menu

Apie mus

Apie mus

 
 
 
 
 

 

 

VIVI reiškia „pilnas gyvybės. Tai mūsų veiklos esmė ir prasmė. Kuriame natūralią, saugią, taip pat ir biologiškai aktyvią kosmetiką, kad ir Jūs būtumėte gražūs, sveiki ir pilni gyvybės!

VIVI nėra rankų darbo kosmetika. Mes tikime, kad tik pasitelkus šiuolaikines technologijas galima sukurti ne tik saugią, bet ir itin efektyvią produkciją. 

VIVI produktų formulėse tik iš augalų ar biotechnologijomis laboratorijoje pagaminti aukščiausios kokybės ingredientai, kurių poveikį įrodo klinikiniai tyrimai. Jokių aplinkai kenksmingų ingredientų. Jokių sintetinių kvapų, parabenų ar silikonų.

VIVI reiškia „pilnas gyvybės.

Tai mūsų veiklos esmė ir prasmė.

 
 

VIVI LOJALUMO PROGRAMA


Užsukę į bet kurią VIVI parduotuvę, pakuotes rasite paženklintas dviem kainomis. Didesnioji kaina yra įprasta parduotuvės lankytojui. Mažesnioji – tai mūsų dovana lojaliems klientams, patikėjusiems VIVI ir turintiems mūsų klubo nario kortelę.

Ką suteikia VIVI lojalumo kortelė?

Nuolatines 2040 proc. nuolaidas VIVI produktams, asmeninius pasiūlymus, pirmumą sužinoti apie geriausias naujai paskelbtas akcijas. Svarbu: ši lojalumo sistema galioja tik fizinėse VIVI parduotuvėse, pasinaudoti perkant internetu galimybės šiuo metu nėra.

Kur ir kaip įsigyti?

Bet kurioje fizinėje VIVI parduotuvėje. Jų adresus rasite čia: http://www.vivi.lt/kontaktai. 

Lojalumo kortelės kaina 20 Eur.